Mikulov.cz
Registrovat FAQ Seznam uživatelů Kalendář Vyhledat Dnešní příspěvky Označit témata jako přečtená
Starý 10.09.2008, 08:25
Neregistrovaný(á)

Defaultní Prezentace Vinobraní na TV Nova

Dobrý den,
včera jsem měl možnost shlédnout na TV Nova prezentaci naší místostarostky pí. Ilony Žiškové-Vágnerové a pochválit ji za její výkon opravdu nemohu. Připadalo mi, že si do Prahy zajela jen na nákupy a k tomu se zastavila v televizi na "pokec". Byla vidět její naprostá nepřipravenost. Nevědět obecnou historii Pálavaského Vinobraní (od kdy a proč se konná) a neumět vysvětlit pojem Vinobraní (její slova zněla: vinobraní je slavnost vína a slaví se to, že nám ten rok dal sluníčko a vodu a urodilo se) je na člověka zastávající tuto funkci neomluvitelné. Paní místostrarostka si asi neuvědomuje, že Mikulov je do jisté míry už i obchodní značka, která vyžaduje určitou úroveň prezentace. Doporučuji, aby město Mikulov zaplatilo paní místostarostce školení pro manažerskou komunikaci. Doufám, že tento příspěvek jí povede k určitému zamyšlení.
Odpovědět s citací
Starý 12.09.2008, 20:17
Luboš P.

Wink Prezentace Vinobraní na TV Nova

Pořad na Nově jsem neviděl, ale pokud se pisatel naváží do paní místostarostky, měl by se naučit alespoň psát bez chyb. Z mojí zkušenosti vím, že stát před kamerou není žádný med a pisatel by si to měl sám vyzkoušet a pak teprve kritizovat.
Odpovědět s citací
Starý 14.09.2008, 21:06
jeden z mnoha

Thumbs down

Citace:
Původně vloženo uživatelem Luboš P. Zobrazit příspěvek
Pořad na Nově jsem neviděl, ale pokud se pisatel naváží do paní místostarostky, měl by se naučit alespoň psát bez chyb. Z mojí zkušenosti vím, že stát před kamerou není žádný med a pisatel by si to měl sám vyzkoušet a pak teprve kritizovat.
Zdravim,celkem jsem zklamyny z celeho vinobrani....hlavne z toho vstupneho...je nehoraznost udelat zvlast vstupne na mesto a na amfiteater.Vinobrani se akorat stalo vydelecnou cinosti pro mesto a ne kulturni tradici.Akorat na tom chce mesto vydelat.jako vzdy program stal za prd,vetsinou je to pro starsi obcany a ne pro ty mladsi.Taky bych uvital sirsi odvetvi dtuhu hudby neznam mladeho cloveka v Mikulove co neposlouha hup hop a podobne styly.....A ty co sem pises pod jmenem Lubos P si smesny.Vse neni o spisovnosti ale o zpusobu podani.Kazdy ma pravo se vyjadrit a kdyz neumi spisovne tak to neni ostuda...ale takovy je Mikulov!Tak jdi treba do nejakeho krouzku ucit spisovnost....SEWAS!!!
Odpovědět s citací
Starý 15.09.2008, 07:22
Neregistrovaný(á)

Defaultní vinobraní

Vinobraní bylo super, za vstupné cca 200,- jsem nečekal tolik hudebních skupin, hlavně mě překvapilo, že Buty hráli už ve 14.00 a byli asi největší hvězdy vinobraní. Horkýže taky byli perfektní. Letos byl konečně hudební program i na náměstí už v pátek i neděli, což taky musím pochválit. Nedělní revivaly na amfiteátru taky dobrý nápad. Takže my mladí jsme si užili. Jenom by to chtělo mít v Mikulově nějaký kulturní sál (který je v každé zaplivané vesnici) a zvát sem známé skupiny či interprety během celého roku. S pozdravem M.Hrabal.
Odpovědět s citací
Starý 15.09.2008, 13:14
jeden z mnoha

Defaultní hmmm

zdravim,jestli bylo super o tom silne pochybuju....ale to je otazka nazoru....alespon ten sal by se tady mohl udelat a zvat zname skupiny a nemyslim jen rock coz je tu porad!!!
Odpovědět s citací
Starý 15.09.2008, 15:58
Neregistrovaný(á)

Cool

S tím vstupným je to vážně na mašli. Z lidové slavnosti se stala záležitost pro bohaté návštěvníky, v.i.p a Rakušáky. V neděli odpoledne jsem zažila jak se lidé hromadně otáčí u vstupu na náměstí a nevěřícně kroutí hlavou, že se ještě vybírá vstupné a jdou radši pryč. Vzpamatujte se organizátoři!
Ohledně výběru hudby: Horkýžeslíže jsou super, ale radši bych je viděla na spešl koncertě. Ke koloritu Vinobraní, zvláště v hlavním progaramu na Amfiteátru mi přišli jaxi nepatřiční a chudáci důchodci nechápali...to se prostě nehodí.Jsou vhodnější interpreti. Pavel Bobek,nebo já nevím.Kde jsou baviči,iluzionisté apod.? Někdo řekne:brak. Ale nezapomeňte že to má být lidová zábava, pro běžného průměrného člověka. S průměrným platem!
Odpovědět s citací
Starý 15.09.2008, 23:10
Neregistrovaný(á)

Defaultní

S tím vstupným to tak bohužel je, Kdyby to město nezadalo agentuře, která se sem jde jen napakovat a ne pozvednout Mikulov, udělalo by myslym daleko lépe.
Odpovědět s citací
Starý 16.09.2008, 20:10
Neregistrovaný(á)

Defaultní

Nostalgicky vzpomínám na staré dobré Hraničářské slavnosti.
Odpovědět s citací
Starý 17.09.2008, 15:59
Neregistrovaný(á)

Defaultní Mate to za sebou

Citace:
Původně vloženo uživatelem Neregistrovaný(á) Zobrazit příspěvek
Veškeré informace k PV na www.mikulov.cz
Jsem registrovany navstevnik tohoto forumu, ale nemam s sebou me registracni heslo.
Sorry.
Jsem posrpnovy emigrant, ziji v Kanade. Pravidelne navstevuji Vase internet webziny, jako Mikulovsky Zpravodaj a tohle forum.
Vinobrani mi az do 68 roku nikdy nesmelo uniknout. Byla to nejvetsi kuturni akce mesta Mikulova.
Je samozrejme ze mi pritomnost na tehle slavnosti velmi chybi.
Doufam ze budete prvni kdo zverejni na internetu fotografie a nebudeme muset (emigranti) googlovat vsude a vyhledavat fotografie na jinych, Breclavskeho regionu web sites.
Je potesenim sledovat, jak se Mikulov zmenil po vsech strankach, vcetne nabitych akci, jak kulturnich tak sportovnich. Delate to dobre !!
Zdravi Vas Peter Solarik
Kanada
Odpovědět s citací
Starý 18.09.2008, 07:02
Neregistrovaný(á)

Defaultní Můj pohled na vinobraní

Letošní vinobraní bylo fajn. Bylo z čeho vybírat. Často člověk dokonce musel řešit dilema čemu dát přednost.
Kdo si koupil permanentku v předprodeji za 170,- byl s cenou vstupného určitě spokojený. Horší už s lidmi, co přijeli na půl dne a kupovali si lístek na místě. Na náměstí by vstup měl být zdarma, přináší to jen komplikace.
Program na amfiteátru byl jen pro mladší. Vlastně to byl jen takový Eurotrialog s kolotočema.
Letošní vinobraní bylo fajn
Odpovědět s citací
Odpovědět

Nástroje tématu Prohledat toto téma
Prohledat toto téma:

Rozšířené vyhledávání
Možnosti zobrazení

Pravidla pro psaní
nemáte povoleno vkládat nové příspěvky
nemáte povoleno vkládat odpovědi
nemáte povoleno vkládat přílohy
nemáte povoleno editovat Vaše příspěvky

vB kód je Zapnuto
Smajlíky jsou Zapnuto
[IMG] tag je Zapnuto
HTML kód je Vypnuto
Přejít do sekce

Zorbazený čas je GMT +1. Aktuání čas je: 06:11.

Běží na vBulletinu® verze 3.6.8
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.