Mikulov.cz
Registrovat FAQ Seznam uživatelů Kalendář Vyhledat Dnešní příspěvky Označit témata jako přečtená
Starý 10.07.2008, 23:57
zeJ zeJ je offline
Junior Member

Defaultní Cyklo trasy na mape? A kde je mapa?

Na teto strance by mely byt mapy cyklostezek, ale nemohu ji najit.
Az po chvilce jsem si vsiml ze hned pod nadpisem je "Další možnosti naleznete: http://www.cyklo-jizni-morava.cz/jmk", to je jako ono? Je mozna trochu chyba kdyz uz ty cyklotrasy mate vypsane, ze nejsou zaneseny do mapy, pripadne neni udelan profil trati, kdyz uz je to prezentovane jako cyklosteky na mape.
Odpovědět s citací
Starý 15.07.2008, 13:01
novotny novotny je offline
Administrator

Defaultní

Vzhledem k tomu, že mapové podklady, které máme k dispozici se ukázaly jako nevyhovující, připravujeme mapy cyklotras jinou technologií. Měly být na webu začátkem srpna 2008.
Odpovědět s citací
Starý 18.08.2008, 08:49
Neregistrovaný(á)

Defaultní Cyklotrasy na mapách

Na webových stránkách města se konečně objevily slibované "cyklotrasy na mapách". Zvědavě jsem kliknul, abych zjistil jakou technickou vychytávkou nás programátoři překvapí, když to trvalo tak dlouho. Výsledek mě téměř povalil ze židle. Toto považujete za ty vyhovující mapové podklady, na které se tak dlouho čekalo? V době, kdy jsou k dispozici interaktivní mapové podklady dáte pod odkaz cyklotrasy na mapách jakýsy obrázek s mapou a spoustou gps souřadnic? Toto je trapná ostuda webových stránek, které mají do města přitáhnout turisty.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Nástroje tématu Prohledat toto téma
Prohledat toto téma:

Rozšířené vyhledávání
Možnosti zobrazení

Pravidla pro psaní
nemáte povoleno vkládat nové příspěvky
nemáte povoleno vkládat odpovědi
nemáte povoleno vkládat přílohy
nemáte povoleno editovat Vaše příspěvky

vB kód je Zapnuto
Smajlíky jsou Zapnuto
[IMG] tag je Zapnuto
HTML kód je Vypnuto
Přejít do sekce

Zorbazený čas je GMT +1. Aktuání čas je: 20:44.

Běží na vBulletinu® verze 3.6.8
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.