Mikulov.cz
Registrovat FAQ Seznam uživatelů Kalendář Vyhledat Dnešní příspěvky Označit témata jako přečtená
Starý 24.05.2011, 14:57
Neregistrovaný(á)

Smile Re: Mikulovské Kejklířské Klání 2011

Mě osobně se akce moc líbila a myslím, že záměry organizátorů směřovali především k podpoře Mikulova a dění v něm. Rozhodně si organizátoři nezaslouží kritiku, která se tu prezentuje. Nenechte se odradit a hlavu vzhůru. Byla to zajímavá netradiční akce, která by měla mít rozhodně v Mikulově své místo. Děkuji
Tomanová
Odpovědět s citací
Starý 24.05.2011, 16:11
Androš

Thumbs down Re: Mikulovské Kejklířské Klání 2011

Nic méně je pro nás teď nejdůležitější dostát všem dohodám a smlouvám, které se k festivalu váží a se kterými bude ještě trocha starostí.

za pořdatelský tým MKK
Petr Kalaš[/quote]
Hleďte lidé,přichází Mesiáš kultury,padněte na prdel a zaplaťte
Trošku zoufalá akce,chtít vydělat na androšu. Kejklíře vídávám na soundech,kvalita,pohoda,muzika.
S tím super podnikatleským záměrem se to nedá srovnávat.
Jako by mi to připomínalo metalový večer podnikatele Pinďáka vloni. Super nazvučení,zásobování a lidé nikde. Milánci,vono je to o lidech,co to pořádají, ti bývají většinou zárukou dobré akce. A ne radivé spoty nebo nedej bože Tv spoty pro trh dobytka v září,nazývané urputně vinobraním.
Odpovědět s citací
Starý 24.05.2011, 16:14
neregistrovaný

Defaultní Re: Mikulovské Kejklířské Klání 2011

Jak tak koukám, poslední módou je hovořit za všechny občany. Vy jste s nimi mluvil a všichni mají tento jednotný názor? Za mnou nikdo nebyl..Byť bych nakrásně souhlasil, nemám rád, když se kdokoliv prezentuje tímto způsobem a vydává svůj individuální názor za názor všech.Poslední větě nerozumíme.
Mikulovští občané.
Odpovědět s citací
Starý 24.05.2011, 19:48
Neregistrovaný(á)

Citace:
Původně vloženo uživatelem Neregistrovaný(á) Zobrazit příspěvek
Jenom malá reakce,rádio neposlouchám,v Bratislavě jsem nebyl dvacet let a v Brně asi pět let.Jak jste přišli na to, že by se tahle akce ujala v Mikulově,řekli jste si,tady dávají lišky dobrou noc,tak jim předvedeme jiný svět?Nechte si ho v Brně,Praze,Bratislavě,my na ty vaše klauny nejsme zvědavi,jsme prostě jiná mentalita lidí,žijeme úplně jinak jako vy.Je to vaše chyba,že jste přilákali tak málo lidí a měli tak velkou reklamu mimo naše město,neobviňujte mikulovčáky za to,že vaše akce byla propadák.Tohle je názor mikulovských občanů.A že jste neuspěli,to si vyřiďte s tím,kdo vám amfiteátr pronajal.
děkuji za podporu, ale on ten program mohl být dobrý a kvalitní. Bohužel převážná většia mikulovčáků raději než by dala 800,- za předražené vstupné pro rodinu s dvěma dětmi, tak za zmíěný obnos dětem kopí zmrzlinu a pár dalších drobností a ještě jim zbyde na večeři. Jsem jeden z takto smýšlejících. Proč bych cpal do chřtánu někomu koho neznám na úkor svých dětí??
Byl jsem v kontaktu se skupinou šermířů, a podle jejich slov to že neměli obecenstvo je důsledek nepřiměřeného vstupného.
Klidně bych si na stejný program co měl proběhnout zašel, ale určitě v režii někoho jiného. Někoho kdo nebude jen rýžovat, ale pořádat kulturní akci.

Petr N.
Odpovědět s citací
Starý 24.05.2011, 20:06
Neregistrovaný(á)

Jak si dovolujete zmiňovat a napsat,že to začalo hospodou,které nestačilo že MŮŽE ZVÝŠIT CENU na 25 za pivo a guláš pro 100lidí.V půl desáté ve čtvrtek by Vás vážený pane poslal každý do ..... dala jsem Vám nabídku,nepřijal jste,tak bych to brala za uzavřené.Jsem velice ráda ,že jsem v sobotu nešla s manželem za Vámi a nemusela se dívat jak následujete svoji ,,ochranku´´v opileckém opojení.Vaše drzost nezná meze, když jsi příjdete ještě do hospody na kafe a prosíte o cigáro .S.K.
Odpovědět s citací
Starý 25.05.2011, 08:31
Neregistrovaný(á)

Mluvíte za všechny mikulovské občany..Vy jste se všech zeptal, zda o akci věděli a zda ji tu chtějí? Jsem také občan Mikulova a informace o akci (plakáty,letáky) se nedaly v Mikulově přehlédnout. Ono by to chtělo se trošku porozhlédnout kolem sebe, než začnete něco kritizovat. To, že jste nebyl v Brně nebo v Bratislavě několik let, či vůbec nebo neposloucháte rádio je absolutně bezpředmětné a nechápu, proč to zde vůbec zmiňujete. Jak už zde zmínil samotný pořadatel, akce měla spoustu chyb, ale rozhodně nejsem proti, aby se zde konaly akce nové a netradiční.
Odpovědět s citací
Starý 25.05.2011, 11:20
Neregistrovaný(á)

Citace:
Mluvíte za všechny mikulovské občany..Vy jste se všech zeptal, zda o akci věděli a zda ji tu chtějí? Jsem také občan Mikulova a informace o akci (plakáty,letáky) se nedaly v Mikulově přehlédnout. Ono by to chtělo se trošku porozhlédnout kolem sebe, než začnete něco kritizovat. To, že jste nebyl v Brně nebo v Bratislavě několik let, či vůbec nebo neposloucháte rádio je absolutně bezpředmětné a nechápu, proč to zde vůbec zmiňujete. Jak už zde zmínil samotný pořadatel, akce měla spoustu chyb, ale rozhodně nejsem proti, aby se zde konaly akce nové a netradiční.
ani já nemám nic proti netradičním a novým akcím. Osobně jsem žádný plakát ani leták v Mikulově nezahlédl. Možná je to dané tím že se v Mikulově pohybuji jen na trase do práce-z práce a do obchodu-z obchodu. Nemám tedy moc času na procházky po městě.
Stejně tak 95% lidí se kterými jsem mluvil o akci nemělo nejmenší tušení.

citace:
Jak tak koukám, poslední módou je hovořit za všechny občany. Vy jste s nimi mluvil a všichni mají tento jednotný názor? Za mnou nikdo nebyl..Byť bych nakrásně souhlasil, nemám rád, když se kdokoliv prezentuje tímto způsobem a vydává svůj individuální názor za názor všech.Poslední větě nerozumíme.
Mikulovští občané.
konec citace

máte pravdu, ale podívejte se ještě jednou na konec vašeho příspěvku! Teď se to zase dotklo mě jako Mikulovčáka.
Já jsem se pod svůj příspěvek podepsal narozdíl od vás.

Petr N.
Odpovědět s citací
Starý 25.05.2011, 21:27
Neregistrovaný(á)

Thumbs up Re: Mikulovské Kejklířské Klání 2011

Pa-Li Tchi fireshow - to tu bylo? Vstupné když jsem je viděl naposledy bylo 300,- jen na ně. Na akci jsem nebyl. nevěděl sem o ní. Možná proto, že pracuju mimo. Ale 350,- za celej víkend je podle mě v poho. akorát v Mikulově sou lidi zvyklí, že je všechno zadarmo a až pod nos. Slyšel jsem o tom. Zajímavej pokus rozjet úplně novej tip festivalu. První ročníky jsou vždycky průser. Příště dojdu!!! Jestli teda příště bude? Vypadá to fakt zajímavě. Zavřenej amfik - to tady ještě nebylo - ikdyž prej jen na pátek. To asi fakt nasralo spoustu lidí, ale zas ty brány tam sou vod čeho
Tony
Odpovědět s citací
Starý 26.05.2011, 11:31
Petr N. Petr N. je offline
Junior Member

Citace:
Ale 350,- za celej víkend je podle mě v poho. akorát v Mikulově sou lidi zvyklí, že je všechno zadarmo a až pod nos.
Tony
Ano 350,- je v poho, ale jen pokud jde člověk sám. Taky jsem loni dal 1200,- za lístek na 4 dny, ale jel jsem sám. Kdybych měl vzít rodinu tak by mě to stálo balík. Vím že všecko něco stojí, ale to už je právě o tom si rozmyslet jestli mi za 350,- dojde 400 lidí, nebo za 100,- 2000 lidí. Což si myslím by bylo reálné. Zadarmo až pod nos nic nechci. Ale Mikulov nemá takovou kupní sílu jako třeba Brno.
Odpovědět s citací
Starý 26.05.2011, 16:16
Neregistrovaný(á)

K hospodě na Amfiteátru: Přijměte moji omluvu za to jak mohlo být dané vyjádření pochopeno. Bylo myšleno tak, že to byl počátek neshod, kterým jsme se naopak v souvislosti s pátečním uzavřením amfiteátru snažili předejít. Pravdou je, že na poslední chvíli.
Nic méně to, že jsme v sobotu po programu seděli u piva mi nepřipadá jako oddávání se opileckému opojení. Za kávu a cigaretu jsme zaplatili - tak to snad taková drzost taky nebyla.
Přeji Vám aby jste při následujících akcích na amfiteátru nacházeli lepší a bezkonfliktnější spolupráci. Místo pro restauraci je to jistě výborné a nepochybuji, že budete mít úspěch.

Díky za těch pár pozitivních reakcí
Kalaš
Odpovědět s citací
Odpovědět

Nástroje tématu Prohledat toto téma
Prohledat toto téma:

Rozšířené vyhledávání
Možnosti zobrazení

Pravidla pro psaní
nemáte povoleno vkládat nové příspěvky
nemáte povoleno vkládat odpovědi
nemáte povoleno vkládat přílohy
nemáte povoleno editovat Vaše příspěvky

vB kód je Zapnuto
Smajlíky jsou Zapnuto
[IMG] tag je Zapnuto
HTML kód je Vypnuto
Přejít do sekce

Zorbazený čas je GMT +1. Aktuání čas je: 06:42.

Běží na vBulletinu® verze 3.6.8
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.