Mikulov.cz
Registrovat FAQ Seznam uživatelů Kalendář Vyhledat Dnešní příspěvky Označit témata jako přečtená
Starý 27.08.2009, 09:17
Neregistrovaný(á)

Defaultní Re: Vinobraní 2009

Citace:
Původně vloženo uživatelem Neregistrovaný(á) Zobrazit příspěvek
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli předprodej vstupenek probíhá i v Brně. Zatím jsem žádnou zmínku nenašel. Děkuji. Radim Holáň
Dobrý den,
předprodej permanentek na Pálavské vinobraní probíhá pouze v TIC Mikulov a v kanceláři Mikulovské rozvojové. Můžete si však vstupenky objednat na dobírku u kolegyně Pavlíny Janderkové - kultura@mikulov.cz, tel.: 519 444 588. Také si můžete zakoupit společnou vstupenku na Pálavské a Znojemské historické vinobraní. Je k dostání za 300 Kč a slouží zároveň jako jízdenka do speciálně vypravených vlaků Brno - Mikulov - Znojmo a zpět a Jihlava - Znojmo - Mikulov a zpět. Kromě uvedených předprodejních míst budou tyto společné vstupenky od příštího týdne v prodeji také na brněnském hlavním nádraží.
Přeji hezký den.

Kristýna Michnová
PR manažerka města Mikulova
Odpovědět s citací
Starý 27.08.2009, 21:13
Neregistrovaný(á)

Citace:
Ano, permanentka opravňuje návštěvníka ke vstupu na Náměstí i amfiteátr po celé tři dny konání akce. Také si můžete zakoupit společnou vstupenku na Pálavské a Znojemské historické vinobraní. Je k dostání za 300 Kč a slouží zároveň jako jízdenka do speciálně vypravených vlaků Brno - Mikulov - Znojmo a zpět a Jihlava - Znojmo - Mikulov a zpět.
Přeji hezký den.

Kristýna Michnová
Děkuji za odpověď a mám poslední dotaz.Jak je to se vstupným pro děti?Od kolika roků platí?A pokud platí,tak kolik?
Děkuji za odpovědi a trpělivost,
s pozdravem Lada
Odpovědět s citací
Starý 28.08.2009, 07:45
Neregistrovaný(á)

Dobrý den,
děti do 12 let mají vstup na Pálavské vinobraní zdarma. Starší děti platí stejné vstupné jako dospělí.

Kristýna Michnová
Odpovědět s citací
Starý 28.08.2009, 11:52
Neregistrovaný(á)

Thumbs down Re: Vinobraní 2009

Citace:
Dobrý den,
děti do 12 let mají vstup na Pálavské vinobraní zdarma. Starší děti platí stejné vstupné jako dospělí.

Kristýna Michnová
Tak to je pěkná trapárna, od 12 let platit jako dospělí. Studenské a žákovské slevy platí i v té nejmenší díře světa,jen v Mikulově je to jinak.Vše pro turisty,sláva! Vynikající podnikatelské úlety 1.rozvojové a super manažerů. Spasibo,tavárišči, budou volby,příští rok,že áno?
Odpovědět s citací
Starý 28.08.2009, 12:34
Neregistrovaný(á)

Question Re: Vinobraní 2009

Jo, jo v Mikulově jsou 12tiletí dospělí,
Odpovědět s citací
Starý 06.09.2009, 14:35
Neregistrovaný(á)

Ahoj lidi, mám k dispozici 2 lupeny na všechny dny... v hodnotě 250,- za každý. Bohužel se mi vloudila do cesty neočekávaná osobní záležitost a nemůžu přijet. Dám slevu při koupi obou za 400,- ... ozvěte se mi na roman.sukop@seznam.cz
Odpovědět s citací
Odpovědět

Nástroje tématu Prohledat toto téma
Prohledat toto téma:

Rozšířené vyhledávání
Možnosti zobrazení

Pravidla pro psaní
nemáte povoleno vkládat nové příspěvky
nemáte povoleno vkládat odpovědi
nemáte povoleno vkládat přílohy
nemáte povoleno editovat Vaše příspěvky

vB kód je Zapnuto
Smajlíky jsou Zapnuto
[IMG] tag je Zapnuto
HTML kód je Vypnuto
Přejít do sekce

Zorbazený čas je GMT +1. Aktuání čas je: 05:55.

Běží na vBulletinu® verze 3.6.8
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.