Mikulov.cz
Registrovat FAQ Seznam uživatelů Kalendář Vyhledat Dnešní příspěvky Označit témata jako přečtená
Starý 01.07.2008, 08:10
Ondra - Zlín

Defaultní Jednoznačná pochvala...

Hezký den,

procházel jsem už mnoho českých i slovenských webů měst a obcí - a myslím si, že ty vaše jsou jednoznačně jedny z nejpovedenějších. Přehledné, prostorné, čisté... Velké titulky se mi naopak líbí (jak tu někdo psal kritiku), na mě jako "cizince" navíc web působí jako příjemná pozvánka do regionu a do města. A působí i věrohodně, což je určitě důležité i pro samotné občany. Jediné, co bych možná ještě trochu pozměnil, je poněkud strohá hlavička webu v případě, že z titulní stránky zmizí krásné video z Bobulí.
Gratuluji a tleskám také k odvážnému kroku zaplatit skutečně profi tvůrce webů - protože i to si mnoho obcí a měst neuvědomuje - že špatným výběrem agentury a levnějším řešením v konečném důsledku ztrácí atraktivitu a velkou konkurenční výhodu např. co se týče turistických regionů. Viz. třeba náš Zlín (www.mestozlin.cz), který se snaží čím dál více také lákat do našeho kraje turisty i ze zahraničí. To je pozvánka na návštěvu, že?
Zkrátka a dobře - opravdu mě těší, že se konečně nějaké české město odhodlalo k takovému kroku a záleží mu na tom, jaká bude jeho prezentace na internetu. Jen tak dál ;o)

Ondřej Carda
Zlín
Odpovědět s citací
Starý 01.07.2008, 09:40
Vlastimil Mihalik Vlastimil Mihalik je offline
Junior Member

Defaultní

Děkujeme
Odpovědět s citací
Starý 06.07.2008, 19:22
zeJ zeJ je offline
Junior Member

Defaultní

Citace:
Původně vloženo uživatelem Ondra - Zlín Zobrazit příspěvek
Hezký den,

procházel jsem ...

Ondřej Carda
Zlín
Nikdo nepopira ze tyto stranky jsou lepsi nez je sedy prumer webu. Nicmene je otazka, jestli je v poradku pomer cena vykon.
Treba konkretne toto forum neni uplne nej a na zacatku to byl docela ostuda jakym zpusobem to fungovalo. Tak se podle me stranky nesposteji, si to meli prvne poradne otestovat a teprve potom to zpustit naostro. Takto si trhli docela ostudu. Ale je otazka jestli k tomu nebyli dotlaceni z jine strany.

Je jasne, ze co clovek to nazor, ale treba moznost zmeny velikosti pisma by nikomu neublizila a me by web zprehlednila. Jak je to moc rostrkane a na vice stranek je to pro me necitelne.
Proto se taky ptam komu je forum urcene a pokud nahodou dostanu odpoved, napisu dalsich par radku proc je to ci ono takove.
Vse muze mit rozumny duvod a proto se ptam, kdyz ho nevidim na prvni pohled.
Odpovědět s citací
Starý 27.10.2008, 22:31
magfenz magfenz je offline
Junior Member

Thumbs up Re: Jednoznačná pochvala...

Dobry vecer,
mohu se jen pridat k nazoru pana Cardy- mate to tu moc hezke!!!! Osobne mam velkou radost, ze jsem sve rodne mesto nasla v internete- oci mam uz jak kostky :-) - hromada informaci, fotografii a velmi vysoka uroven! Dekuji!
ps: my slabooci ty velky pismenka potrebujeme.... ;-)))
Magdalena Fenz
Odpovědět s citací
Starý 29.10.2008, 00:04
Neregistrovaný(á)

Defaultní Re: Jednoznačná pochvala...

To je pěkné, že si tady chválíte firemní produkty. Ale pro mne jsou stránky bezcené a vyhozené peníze. Nový radniční zpravodaj tu vychází se zpožděním i měsíc, v aktualitách na mne vykukuje nějaká chemická agitka vinařů a akce, co již zavál prach. Fakt hodně přínosné a aktuální. Chvalte se a plácejte navzájem dál.
Odpovědět s citací
Starý 31.10.2008, 22:13
magfenz magfenz je offline
Junior Member

Zdravim negativne nabite osoby- hlavne ty, ktere uz ani nevi, ze se ma psane slovo podepsat. ponevadz- kdyz nemohu stat za tim, co pronesu, tak radeji mlcim... tolikoz k tomuto tematu.

Tesim se i nadale, ze si tu prectu Mikulovsky zpravodaj- i se zpozdenin- za hory a doly, ke trem trpaslikum ho postacka nedodava. Jo a ze je tam reklama na vino??? Ehm, podezrele by mi to bylo, az kdyz tu bude reklama na uhli z Ostravy. Ony si te stranky ve Zpravodaji musi i nejak zaplatit- pri nejasnostech prosim konsultovat lexikon, nejlepe pod heslem "inserat".

...se du couhnout na fotky zamku

Zdravi positivne nabita osoba
Magdalena Fenz
Odpovědět s citací
Starý 01.11.2008, 14:43
Neregistrovaný(á)

doporučuji,podívat se na stránky Velkých Pavlovic.To je radost jen tak listovat a dozvíte se všechno
Danečková
Odpovědět s citací
Starý 01.12.2008, 00:02
Neregistrovaný(á)

Fakt dobrý stránky, kouknu co nového v Mikulově a jako vždy super aktuality. Třeba ta o těch pánech s kytárou, co málem umřeli žízní v místní klubovně. Něco ze září by nebylo, to bylo tuším pěkně, tak nějakou pěknou aktualitku?
A té pozitiv nabušené paní : No věděj paninko, že než vyplním ty super ověřovací filtry, co mají nahradit neschopného a líného administrátora, že už nevím, jak se jmenuji.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Nástroje tématu Prohledat toto téma
Prohledat toto téma:

Rozšířené vyhledávání
Možnosti zobrazení

Pravidla pro psaní
nemáte povoleno vkládat nové příspěvky
nemáte povoleno vkládat odpovědi
nemáte povoleno vkládat přílohy
nemáte povoleno editovat Vaše příspěvky

vB kód je Zapnuto
Smajlíky jsou Zapnuto
[IMG] tag je Zapnuto
HTML kód je Vypnuto
Přejít do sekce

Zorbazený čas je GMT +1. Aktuání čas je: 16:57.

Běží na vBulletinu® verze 3.6.8
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.