Mikulov.cz
Registrovat FAQ Seznam uživatelů Kalendář Vyhledat Dnešní příspěvky Označit témata jako přečtená
Starý 05.10.2008, 14:40
Josef Zahradník Josef Zahradník je offline
Junior Member

Defaultní Funkčnost

Přeji dobrý den všem,
po dlouhé době jsem navštívil stránky našeho města Mikulov. Je pěkné že město má nový web a spoustu podpůrných věcí. Má to všechno jedno malé ALE...

Někdo tu na fóru psal že je něco nepřehledné, velké řádky, proč dělat tohle a né tohle atd. Nevím jaké má město požadavky a kolik zaplatilo za tyto prezentace a nechci se pouštět do spekulací. Jedna věc by mne ale zajímala.

Jedná se o funkčnost stránek. Ví vůbec někdo v jakém stavu je prezentace města mikulov na webu? Jsem živnostník v oboru IT-sw a proto mne zajímalo jakým způsobem a v jakém stavu má město funkční novou webovou prezentaci. Protože vím že v minulosti mělo město nemalé problémy s funkčností určitých sekcí. Prošel jsem několik stránek a narazil na nefunkčnost spousty odkazů. Má město Mikulov tuto prezentaci jako finální nebo se dělají ještě úpravy/opravy.
Pokud je tato prezentace finalní, kroutím hlavou nad nedodělanou prací a opět se ukazuje že je něco špatně. Možná jsem něco přehlédl ale když už někam chci jít a daná webová stránka není má mne informavat že daná stránka není dostupná a přesměrovat na jinou stránku. Místo toho vybafne chybové hlášení 404. Pokud daná prezentace je a došlo k přesunu na jiné místo (web stránku) je dobré i ze starých web stránek odkazovat na nové místo.

Schválně si to můžete vyzkoušet.
na stránkách mikulov.cz zadejte do hledání cokoliv co chcete. Následující stránka vypíše veškeré nalezené informace na dané slovo které zadáte. Ale kámen úrazu nastane pokud chcete přes nějaký nalezený odkaz jít na danou stránku. nikam se totiž nedostanete. Takže fatal error pro věčné hledače.
Pokud se pletu a opravdu něco přehlédl, rád se poučím
Odpovědět s citací
Starý 14.10.2008, 11:23
novotny novotny je offline
Administrator

Defaultní Re: Funkčnost

Přeji Vám hezký den.
Stránky již město převzalo. V současné době se ještě odstraňují některé chyby, zjištěné až po převzetí díla.
Dnes jsem zkoušel vyhledávání a vše mi funguje tak, jak má. Je možné, že si dodavatel přečetl Vaši připomínku a dal to do pořádku.
Jinak jsme rádi za každou nahlášenou nefunkčnost nebo návrh na zlepšení. Vzhledem k rozsahu naší webové prezentace nejsme schopni zkontrolovat všechny odkazy a veškerou funkčnost.
Děkuji Vám a všem, kterým není prezentace města lhostejná, za Váš příspěvek k jejímu zkvalitnění.
Odpovědět s citací
Starý 22.10.2008, 09:23
Jack Jack je offline
Junior Member

Defaultní Re: Funkčnost

Dobrý den.

Mám rád čerstvé zprávy - mohl by se prosím Mikulovský zpravodaj vyskytovat na stránkách už v den kdy je distribuován do domácností a ne až dva až tři dny po té? Vždyť přece elektronická podoba musí předcházet té papírové minimálně o den, který je potřeba na vytištění a distribuci.

Děkuji.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Nástroje tématu Prohledat toto téma
Prohledat toto téma:

Rozšířené vyhledávání
Možnosti zobrazení

Pravidla pro psaní
nemáte povoleno vkládat nové příspěvky
nemáte povoleno vkládat odpovědi
nemáte povoleno vkládat přílohy
nemáte povoleno editovat Vaše příspěvky

vB kód je Zapnuto
Smajlíky jsou Zapnuto
[IMG] tag je Zapnuto
HTML kód je Vypnuto
Přejít do sekce

Zorbazený čas je GMT +1. Aktuání čas je: 05:34.

Běží na vBulletinu® verze 3.6.8
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.