Mikulov.cz
Registrovat FAQ Seznam uživatelů Kalendář Vyhledat Dnešní příspěvky Označit témata jako přečtená
Starý 30.05.2011, 12:04
Petr N. Petr N. je offline
Junior Member

Defaultní Re: Mikulovské Kejklířské Klání 2011

Pane Kalaš překvapil jste mě. Tohle bych od vás nečekal. Klobouk dolů
Odpovědět s citací
Starý 31.05.2011, 10:19
Neregistrovaný(á)

Smile Re: Mikulovské Kejklířské Klání 2011

Předpokládám, že jste to Vy pane Kalaš i s ohledem na Dům u Bylinkáře. Vy jste měl v Brně čajovnu a prodejnu bylin Bylinkárna Naturalis. Jezdili jsme za Vámi až odsud na nákupy. Pro mixy na lepší trávení a krevní oběh, ale taky pro guaranau, kotvičník, yohimbe a spoustu dalších jinak nedostupných bylinek. Co že Mikulov? Chystáte se otevřít Bylinkárnu v Mikulově? Velice bych to přivítala a myslím, že bych nebyla jediná. Jak sem pochopila tak eshop funguje, ale prodejna už nikoli což je velká škoda bylo to úžasné místo! Na kejklení jsme nebyli, ale to jen proto, že jsme nevěděli, že to pořádáte Vy :-) Příště určitě přijdeme H.P.
Odpovědět s citací
Starý 02.06.2011, 09:59
Neregistrovaný(á)

Smile Re: Mikulovské Kejklířské Klání 2011

Bylinkárna je v režii pana Bondyho jež je velký brněnský čajomilec. Nic méně můj bývalý kolega Pavel Musil jehož jsi jistě také pamatujete, provozuje bylinkářství v Lednici.
Pro mne už byliny zůstali jen hobby, kterému se v poslední době ani tak nestíhám věnovat, ale Vaše slova mne upřímně potěšily. Yohimbe?to jste musela být opravdu věrný zákazník Jste zvána na čaj o páté P.K.

(pasáže s reklamou byly vypuštěny - administrator)
Odpovědět s citací
Starý 07.06.2011, 13:13
Neregistrovaný(á)

Smile Dětský den-amfiteátr

Dobrý den,zatímco se tady vzneslo mnoho kritiky na kejklířské klání,ještě nikdo nepochválil dětský den na amfiteátru.Byl to jeden z nejhezčích dětských dnů za posledních deset let.Přispělo k tomu i dřevorubecké klání našich borců,na kterém naši tatínkové strávili skoro pět hodin,i to krásné počasí nás nezradilo,i když jsme si vystáli frontu na občerstvení a naše děti na nafukovací hrad.Záchranné složky našeho města se vyznamenaly a klobouk dolů,když se prakticky celý den věnovaly dětem.Ještě jednou děkuji za krásně strávenou nědeli a za krásné zážitky našich dětí.
Odpovědět s citací
Starý 08.06.2011, 05:09
Petr N. Petr N. je offline
Junior Member

Defaultní Re: Mikulovské Kejklířské Klání 2011

možná proto že tento thread není o dětském dni
ale máte pravdu, ta akce se opravdu povedla
Odpovědět s citací
Odpovědět

Nástroje tématu Prohledat toto téma
Prohledat toto téma:

Rozšířené vyhledávání
Možnosti zobrazení

Pravidla pro psaní
nemáte povoleno vkládat nové příspěvky
nemáte povoleno vkládat odpovědi
nemáte povoleno vkládat přílohy
nemáte povoleno editovat Vaše příspěvky

vB kód je Zapnuto
Smajlíky jsou Zapnuto
[IMG] tag je Zapnuto
HTML kód je Vypnuto
Přejít do sekce

Zorbazený čas je GMT +1. Aktuání čas je: 06:31.

Běží na vBulletinu® verze 3.6.8
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.