Mikulov.cz
Registrovat FAQ Seznam uživatelů Kalendář Vyhledat Dnešní příspěvky Označit témata jako přečtená
Starý 26.09.2014, 13:43
roam roam je offline
Junior Member

Defaultní Diskusní fórum

Je to jen můj dojem, že toto forum je téměř zbytečné.

Co takto nadcházející volby. Nenám nejmenšícho "tucha" s čím jednotlivá uskupení či jedinci přichází. Zvedne z Vás někdo hozenou rukavici a napíše nám, kam by se v příštím období měl Mikulov nasměrovat a o co usilovat?
Odpovědět s citací
Starý 23.02.2015, 07:26
pipina pipina je offline
Junior Member

Defaultní Re: Diskusní fórum

Souhlasím s názorem níže.Stránky jsou zbytečné. Mikulov totiž žije svým maloměšťáckým životem a nové moderní technologie jsou pro "pupíkov" pouze zatěžující:-)) Funguje to jako za starých časů...já na bráchu, brácha na mě. Viz "tradiční" ples Mikulova.Koho myslíte, že sponzoři po celé roky zásobují prvními cenami? Nemusíte ani hádat, sqadra Koneš, Smečka a spol. kupodivu mají vždycky to štěstí a vyhrají...to je jen příklad z poslední městské akce.Další nesmyslné a pro město devastující, je architektonický paskvil Náměstí.Turisté určitě "ocení" tuto moderní "prasárnu".No ale 100 milionu přihodit do kšeftu kamarádíčkovi taky není na škodu.Určitě nějaký ten milionek ukápne i okolním radním, kteří za tuto zhovadilost kopou....Díky za takové vedení města a na závěr musím jen říct "velebnosti, jdu blejt".
Odpovědět s citací
Odpovědět

Nástroje tématu Prohledat toto téma
Prohledat toto téma:

Rozšířené vyhledávání
Možnosti zobrazení

Pravidla pro psaní
nemáte povoleno vkládat nové příspěvky
nemáte povoleno vkládat odpovědi
nemáte povoleno vkládat přílohy
nemáte povoleno editovat Vaše příspěvky

vB kód je Zapnuto
Smajlíky jsou Zapnuto
[IMG] tag je Zapnuto
HTML kód je Vypnuto
Přejít do sekce

Zorbazený čas je GMT +1. Aktuání čas je: 02:02.

Běží na vBulletinu® verze 3.6.8
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.