Mikulov.cz
Registrovat FAQ Seznam uživatelů Kalendář Vyhledat Dnešní příspěvky Označit témata jako přečtená
Starý 13.04.2008, 13:39
symbio symbio je offline
Administrator

Defaultní Městské kino

Diskuze o městském kinu
Odpovědět s citací
Starý 27.08.2008, 13:25
Neregistrovaný(á)

Defaultní Hodnocení kina

stručně k 27.8.2008
Obraz: Otřesný! Totálně neostrý.
Zvuk: Mono! Prostorový zvuk byl zapnut pouze při slavnostním otevření kina po rekonstrukci.
Sál: Docela ujde. Přední řady zbytečně široké, v zadních málo místa.
Začátky představení: Chaos. Pokaždé jiný čas začátku.
Odpovědět s citací
Starý 25.10.2008, 13:50
Neregistrovaný(á)

Defaultní Re: Městské kino

chtěl bych zareagovat na předchozí příspěvek:
obraz: ač ovlivnitelné, není chyba mnohdy jen u nás v kině, ale někdy ani filmové kopie nejsou v příliš dobrém stavu
zvuk: u této připomínky doufám, že v současné době už neplatí, i když v době napsání příspěvku mohla být aktuální. nicméně, nyní by mělo být využito potenciálu kina
sál: myslím si, že i leckterá multikina by nám současný stav mohla závidět.
začátky představení: dodržují se ty, jež jsou napsány v programu, pravidelnost v začátcích představení většinou je (začátek v 19:00), ale určitě je lepší si vždy zkonrolovat při prohlížení programu i začátek promítání (zároveň věřím, že to není takový problém)

Na závěr bych chtěl říct, že jako promítači se pokusíme udělat vše pro to, aby návštěva kina byla vždy příjemným zážitkem. Ale stejně jako nikdo není neomylný, tak i technika není dokonalá, takže občas se něco nepříjemného přihodit může. Doufám, že nyní už to bude jen vyjímečně. Pokud by však měl někdo nějakou připomínku, ať ji sem napíše a já se pokusím ji napravit.
Jan Sukup, promítač
Odpovědět s citací
Starý 25.10.2008, 19:27
MJirka MJirka je offline
Member

Odpověď pana promítače se mi líbí. Je dobře že reaguje někdo znalý, i když si myslím, že měl reagovat někdo odpovědný nebo pověřený. Pan promítač to ale není. Nelíbí se mi s tím ale to, že na to je reagováno až za dva celé měsíce. Opět se ukazuje jak není dohodnuto odpovídání nebo reagování na zde napsané příspěvky. Prosím aby se to nějak vyjasnilo. Vůbec by bylo dobré, aby diskutující zde psali zcela jasně, aby bylo zřejmé že je to jejich názor, a pak je asi vcelku na někom kdo bude reagovat. Položí li ale nějaký dotaz, je třeba na něj v přiměřené míře a době reagovat.
Matuška
Odpovědět s citací
Starý 26.10.2008, 11:54
Neregistrovaný(á)

v žádném případě jsem nepsal oficiálně, jen jsem chtěl říct, jak to vidím já (a první dva body toho dávného dotazu se týkaly nás). a přišla mi škoda, aby jediný názor na kino, co tady je, byl negativní.
Odpovědět s citací
Starý 03.11.2008, 09:01
GeXeS

Defaultní Městské kino nepromítá

Platí ještě pořád limit pro promítání při nízké návštěvnosti? Protože když se na projekci filmu Tobruk 1.11. v 17:00 sešlo pět natěšených lidí, našli jen zavřené dveře a zhasnutá světla za nimi. Jak si vysvětlit toto gesto totální ignorace ze strany obsluhy kina?
Odpovědět s citací
Starý 03.11.2008, 09:34
Kevin Amold

Defaultní Tobruk

V pátek 31.10. jsem navštívil mikulovské kino a těšil se na český válečný film Tobruk.
Chci sem napsat pár slov k technické kvalitě promítání.
Opravdu mě mile překvapil obraz, byl ostrý téměř v celé ploše. S návazností jednotlivých dílů to bylo horší, ale dalo se to skousnout. Při promítání ze dvou starých promítaček asi není jednoduché díly synchronizovat, i když promítnutí pěti vteřin ukončovací a zaváděcí části filmu je i přesto trochu moc.
Horší už to bylo se zvukem, byl sice jasný a čistý, ale mono, žádné prostorové svištění kulek kolem hlavy se nekonalo, a to logo ve filmu slibovalo dokonce Doby Digital EX. Škoda. Velká škoda.
Odpovědět s citací
Starý 03.11.2008, 16:35
Helena Čádová

Omlouvám se, že dne 1.11.2008 v 17.00 hod. jste vážili marnou cestu do Městského kina Mikulov. Z důvodu selhání lidského faktoru se neuskutečnilo odpolední promítání filmu Tobruk. Doufám, že jste navštívili večerní promítání, které se konalo o dve hodiny později. Dodávám, že počet diváků, pro který promítáme je stále 7 osob.

Helena Čádová, vedoucí odboru kultury MěÚ Mikulov
Odpovědět s citací
Starý 07.01.2009, 09:14
Kevin Amold

Defaultní Děti noci

Musím pochválit mikulovské kino, vánoční promítání filmu Děti noci bylo zážitkem, perfektní film, perfektní obraz a konečně i perfektní prostorový zvuk. Díky.
Odpovědět s citací
Starý 09.01.2009, 06:25
Kevin Amold

Defaultní Nestyda

No, a teď trochu kritiky.
U filmu Nestyda si surroundové reproduktory ani neškytly a zvuk se dutě ozýval pouze zpoza plátna, ostuda.
A připomínka k osvětlení schodů. Světla jsou nasměrována do řad a silně ruší při sledování filmu. Měla by být sklopena mnohem víc směrem k plátnu, možná by mohla být i méně silná.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Nástroje tématu Prohledat toto téma
Prohledat toto téma:

Rozšířené vyhledávání
Možnosti zobrazení

Pravidla pro psaní
nemáte povoleno vkládat nové příspěvky
nemáte povoleno vkládat odpovědi
nemáte povoleno vkládat přílohy
nemáte povoleno editovat Vaše příspěvky

vB kód je Zapnuto
Smajlíky jsou Zapnuto
[IMG] tag je Zapnuto
HTML kód je Vypnuto
Přejít do sekce

Zorbazený čas je GMT +1. Aktuání čas je: 01:50.

Běží na vBulletinu® verze 3.6.8
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.