Mikulov.cz
Registrovat FAQ Seznam uživatelů Kalendář Vyhledat Dnešní příspěvky Označit témata jako přečtená
Starý 21.05.2011, 08:37
Neregistrovaný(á)

Defaultní Mikulovské Kejklířské Klání 2011

hmmm spurer propadák. Aspoň teda pátek. Dnes se ještě uvidí....
Který prudce inteligentní člověk to organizoval??!! Cena lístku astronomická, na to že je to první ročník a nikdo neví co za ty prachy může čekat.
Někdo se chtěl asi pěkně napakovat že!!!!!

Petr Novotný
Odpovědět s citací
Starý 21.05.2011, 20:22
Neregistrovaný(á)

Angry Re: Mikulovské Kejklířské Klání 2011

Nedokáži tohle pochopit,když moje osmileté dítě si vezme v pátek odpoledne kolo a jede si jako každý den na amfiteátr zajezdit,že ho ve vstupu chytne jakási pochybná ochranka a žádá po něm 300,- Kč jako vstup na amfiteátr,co to proboha je,kdo tohle povolil,je tohle vůbec možné?A tahle katastrofa bude trvat tři dny?Děkujeme,co děláte pro naše děti!!!Ten umělý trávník na dětském hřišti již mohl být dávno vysázený,ty dětí pláčou kolem těch vašich hraničních pásek a nechápou, proč tam nemůžou vkročit.Proč píšete Mikulovské kejklířské klání,to s Mikulovem nemá nic společného,těch mikulovčáků jsem tam napočítala tak deset,tohle není akce pro naše město.Správně Vámi položená otázka,který prudce inteligentní člověk tohle organizoval?
Odpovědět s citací
Starý 23.05.2011, 06:43
Neregistrovaný(á)

Thumbs down Re: Mikulovské Kejklířské Klání 2011

Tak v sobotu bylo o něco víc lidí i díky tomu že do areálu se vstupné zrušilo a vybíralo se jen za vstup do letního kina. Co jsem měl možnost mluvit se stánkařema tak může být ten brněnský podnikavec rád že jim nepřišel pod ruky.
Jeden případ za všechny: stánkař zaplatil 8500,- za místo pro stánek. Ještě v pátek onen organizátor doběhl a zakázal mu točit pivo a limonádu (měl tam postavený svůj mega stan a přišel by o tržby za předraženého a nekvalitního kozla). Takže onen stánkař si za celou akci vydělal cca 1000,-. Takže 7500,- mínus.
Z jednání Pana Organizátora je mi zle. A to nemluvím o najaté "ostraze" která už po setměmní byla silně pod vlivem a nedokázala mi ani říct kolik stojí lístek.
Kapitola sama pro sebe byl technostan, který svou hlasitou produkcí do pozdních raních hodin bavil skupinku 2-3 lidí, takže spíš obtěžoval lidi v přilehlých domech a návštěvníky s malými dětmi ve stanech.
Nepořádek který zůstal po mega stanu (i přes přítomnost velkého kontejneru) na betonové ploše už ani nemá cenu rozebírat.
Celkově VELKÝ propadák
Odpovědět s citací
Starý 23.05.2011, 08:51
Markéta Sojková Markéta Sojková je offline
Junior Member

Defaultní Re: Mikulovské Kejklířské Klání 2011

Dobrý den,
i přesto, že nezastupuji pořadatele pokusím se reagovat alespoň na část z uvedených dotazů, která se váže k uzavření amfiteatru. Zbývající dotazy jsou již opravdu na pořadatele celé akce, kterému zasílám prolink na tuto diskusi, aby se mohl vyjádřit.
Prostory amfiteatru i budovy byly smluvně na tuto akci postoupeny pořadatelům akce a režim, jaký si zvolili pro výběr vstupného byl již poté zcela na nich. Také se přikláním k variantě zpoplatnění až při vstupu do prostor do letního kina (k čemuž také nakonec došlo), ale pořadatelům není možné toto omezení nařídit - mohou totiž část programu situovat i do prostor mimo areál letního kina, který by pak zpoplatněn nebyl.
Ze zkušeností vím, že představa, že je možné se "napakovat" na kulturní akci je zcela lichá.

Pěkný den,
M. Sojková - ředitelka Mikulovské rozvojové
Odpovědět s citací
Starý 23.05.2011, 09:49
Neregistrovaný(á)

Vážená paní Sojková
Pokud s uvedenou akcí máte cokoliv společného padá ten prů*er i na Vás.
A neříkejte mi že město prostě jen pronajme prostory a nezajímá ho co se tam bude dít. Podle mě by to určitě někdo měl schvalovat. A pokud to bylo schváleno s tímto režimem a s touto cenou vstupného, kdy na vinobraní je cena mnohem nižší a vstupenka platí i na náměstí tak někdo asi těžce přebral. A už vůbec se nebavím o programovém obsahu těchto akcí, protože nesnesou srovnání.

Petr Novotný
Odpovědět s citací
Starý 23.05.2011, 21:40
Neregistrovaný(á)

Cool Re: Mikulovské Kejklířské Klání 2011

Jsem rád, že se Vám akce líbila Akce byla vytvořena pro Mikulov a ne pro peníze. Představa toho, že by měl být Mikulov plný pouličních umělců, malířů a tradičních řemeslníků se zřejmě nesetkává z pochopením jaké bych si přál. Propadák - tak to rozhodně. Vstupné bylo nastaveno na 149,- v předprodeji, 350,- na místě a 199,- na den, pro děti do 12 let zdarma - což byla ceny propočítany tak aby se akce při 900 návštěvnících zaplatila ačkoli personál a pořadatelé pracovali vesměs zdarma respektive za pivo a guláš což mělo také své dopady. Akci navštívilo cca 450 lidí z čehož 200 byla předprodej(přišli dvě třetiny) ani ne 100 návštěvníků koupilo lístek na místě a ostatní byli volňásky pro účinkující a přátele.
Co se týče stánkařů, tedy cateringu jsme objednali firmu jež nám zaplatila a stánkaře zajistila. Jsem upřímně rád, že se zde nikdo nezmiňuje o jejich složení a kvalitě, protože to byl další propadák. Nic méně jsem měl opravdu co dělat jim vysvětlit, že jejich nájemné jim vracet rozhodně nebudu.
Zavření amfiteátru, protože program byl i na zpevněné ploše před amfikem což také nebyl dobrý nápad. Začalo to místní hospodou, které nestačilo, že cenu piva může zvýšit na 25,- a navařit nám 100 porcí guláše pro kapely. Pokračovalo mikulovčáky, kteří chtěli do prostoru zdarma což se jim úspěšně dařilo od hřbitova či přes ploty.
Nic méně ač přes značnou ztrátu mě těší, že se všem účinkujícím i návštěvníků se kterými jsem měl tu možnost mluvit akce líbila a přáli si aby pokračovala i za jejich podpory. Já na to budu muset chvilku šetřit a dobře si to rozmyslet.

Váš prudce inteligentní organizátor Petr Kalaš
Odpovědět s citací
Starý 24.05.2011, 07:45
Neregistrovaný(á)

Začalo to místní hospodou, které nestačilo, že cenu piva může zvýšit na 25,- a navařit nám 100 porcí guláše pro kapely. Pokračovalo mikulovčáky, kteří chtěli do prostoru zdarma což se jim úspěšně dařilo od hřbitova či přes ploty.

To si vážený pane děláte z lidí srandu??!!
Lžete jak když tiskne!! Majitele hospody jste tlačil do toho aby pivo zdražil vy (strach z konkurence?) a o guláš jste si řekl ve čtvrtek, přičemž akce začínala v pátek. Připadá vám tohle jako normální chování? Jsem rád že se majitel nenechal zlomit a pivo jsme u něj dostali jako normálně. Proč by ho měl koneckonců zdražovat?
Jestli máte pocit že uvařit 100 porcí guláše přes noc když ani nemáte nakoupené suroviny je reálné, mohl jste to zkusit sám. Já osobně bych si takový guláš určitě nedal.
O mikulovčácích kteří přelézali ploty nevím, ale je trošku trapné když chtějí maminky s dětmi na dětské hřiště pro ně vybudované, potažmo štamgasti na pivko a program který tam jede je jim absolutně fuk aby platily ještě vstupné za něco co je nezajímá.
Pro příště by to chtělo vyřešit volný přístup na hřiště a třeba ho provizorně oplotit.

ad stánkaři: nezdálo se mi že by jejich kvalita byla na nižší úrovni a to jsem mluvil nejméně s polovinou z nich.
Uvědomte si laskavě že nebýt vaší "akce" byla zahrádka u hospody narvaná jako každý pátek, sobotu a neděli při takovémhle počasí. Takže si troufnu říct že díky vám prodělali minimálně 20000,- které z vás asi těžko dostanou že?!

Možná by se ta akce i povedla, kdyby o ní někdo věděl. Já jsem se o ní doslechl ve čtvrtek. Údajně byla zmínka v posledním zpravodaji, ale ten vyšel snad týden před akcí. Jinak žádná reklama kterou bych někde zahlídl, nebo slyšel. A co se týče ceny vstupného tak si myslím že kdyby to bylo dejme tomu za 100,- tak se tam ukáže daleko víc lidí, takže by se i na těch stáncích víc prodalo potažmo i vy by jste měl větší tržby. Ale to už je spíš o obchodním duchu.

Petr Novotný
Odpovědět s citací
Starý 24.05.2011, 12:07
Neregistrovaný(á)

Reklamní spot běžel ve čtyřech rádiích - konkrétně Jih, Krokodýl, Free, Jihlava. Plakátů bylo vylepeno něco okolo 6000kusů po celé Jižní Moravě, ale i v Bratislavě. V Brně jezdila týden po náměstí svobody rikša, která rozdávala letáky. Několik mediálních partnerů nás podpořilo v tisku.
Proč tedy lidé nepřišli? - cena vstupenky (adekvátní, ale na Mikulov vysoká), spousta duplicitních akcí, první ročník festivalu, který měl být zcela ojedinělí ve svém podání - tudíž návštěvníci nevěděli co přesně mohou od festivalu očekávat.

Co se týče ostatních vznesených připomínek od pana Novotného. Nemyslíme, že by bylo třeba reagovat. Zvláště v situaci kdy má o všech okolnostech dosti zkreslené informace.
Ale tak jen fakta: nikdo nebyl do ničeho nucen - šlo o nabídku spolupráce a ne konkurence, catering se objednával ve čtvrtek večer na sobotu, což bylo vyřešeno jinde a bez problémů.

pro p.Novotného: Děkujeme za aktivní ačkoli ne zcela konstruktivní kritiku. Zřejmě by bylo lépe znát veškeré okolnosti dříve než uděláte nějaký závěr.

Nic méně je pro nás teď nejdůležitější dostát všem dohodám a smlouvám, které se k festivalu váží a se kterými bude ještě trocha starostí.

za pořdatelský tým MKK
Petr Kalaš
Odpovědět s citací
Starý 24.05.2011, 12:29
Neregistrovaný(á)

Co se týče ostatních vznesených připomínek od pana Novotného. Nemyslíme, že by bylo třeba reagovat. Zvláště v situaci kdy má o všech okolnostech dosti zkreslené informace.
Ale tak jen fakta: nikdo nebyl do ničeho nucen - šlo o nabídku spolupráce a ne konkurence, catering se objednával ve čtvrtek večer na sobotu, což bylo vyřešeno jinde a bez problémů.

pro p.Novotného: Děkujeme za aktivní ačkoli ne zcela konstruktivní kritiku. Zřejmě by bylo lépe znát veškeré okolnosti dříve než uděláte nějaký závěr.

LŽETE!!!! a sám to moc dobře víte. A tu nacancanou omáčku okolo těch vašich keců si nechte pro někoho na koho to bude působit. Veškeré informace mám přímo od dotyčných osob, protože jsem se na amfiteátru pohyboval celé 3 dny.
A to že jste zakazoval stánkařům točit pivo slyšelo víc lidí, nejen já, takže doufám že se zde vyjádří a doufám že vy si už v Mikulově "neškrtnete".
Máme dost svých kvalitních akcí. A jen pro informaci hned týden po vás se koná na amfiteátru MISTROVSTVÍ ČR a vstupné se na něm vybírat nebude!!!.

Petr N.
Odpovědět s citací
Starý 24.05.2011, 13:04
Neregistrovaný(á)

Jenom malá reakce,rádio neposlouchám,v Bratislavě jsem nebyl dvacet let a v Brně asi pět let.Jak jste přišli na to, že by se tahle akce ujala v Mikulově,řekli jste si,tady dávají lišky dobrou noc,tak jim předvedeme jiný svět?Nechte si ho v Brně,Praze,Bratislavě,my na ty vaše klauny nejsme zvědavi,jsme prostě jiná mentalita lidí,žijeme úplně jinak jako vy.Je to vaše chyba,že jste přilákali tak málo lidí a měli tak velkou reklamu mimo naše město,neobviňujte mikulovčáky za to,že vaše akce byla propadák.Tohle je názor mikulovských občanů.A že jste neuspěli,to si vyřiďte s tím,kdo vám amfiteátr pronajal.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Nástroje tématu Prohledat toto téma
Prohledat toto téma:

Rozšířené vyhledávání
Možnosti zobrazení

Pravidla pro psaní
nemáte povoleno vkládat nové příspěvky
nemáte povoleno vkládat odpovědi
nemáte povoleno vkládat přílohy
nemáte povoleno editovat Vaše příspěvky

vB kód je Zapnuto
Smajlíky jsou Zapnuto
[IMG] tag je Zapnuto
HTML kód je Vypnuto
Přejít do sekce

Zorbazený čas je GMT +1. Aktuání čas je: 02:05.

Běží na vBulletinu® verze 3.6.8
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.