Mikulov.cz
Registrovat FAQ Seznam uživatelů Kalendář Vyhledat Dnešní příspěvky Označit témata jako přečtená
Starý 09.11.2009, 15:41
Kamil Knížák

Post Ubytování v Mikulově či okolí

Ahoj, pár dní potřebuji být v Mikulově, takže bych se chtěl zeptat, zda byste mi doporučili, nějaký levný ale dobrý hotel buď přímo v Mikulově nebo v Brně. Nějaké hotely v Brně už jsem si našel na http://www.travelguide.cz/cz/ubytovani/okres-brno-mesto , ale osobní doporučení, je osobní doporučení.
Odpovědět s citací
Starý 19.11.2009, 10:59
Neregistrovaný(á)

Defaultní Re: Ubytování v Mikulově či okolí

Dobrý den, celou nabídku možností ubytování naleznete na wwww.mikulov.cz v sekci služby, ubytování, kde jsou uvedeny detaily jednotlivých zařízení.
Co se týče možného doporučení konkrétního zařízení, obraťte se prosím na: TIC Mikulov, tel: 519 510 855, e-mail: tic@mikulov.cz. Zde Vám na základě Vámi stanovených požadavků pracovnice TIC Mikulov doporučí konkrétní nabídku ubytování.
Odpovědět s citací
Starý 29.11.2009, 17:24
Neregistrovaný(á)

Určitě nejlevnější ubytování v Mikulově je v hotelu Turold. Cenové podmínky jsou bezkonkurenční. Služeb využívají i místní bezdomovci a ti mají do kapsy opravdu hluboko. To, že tam bydlí dlouhodobě, je zase důkazem jejich spokojenosti s poskytovanými službami. Mohu jedině doporučit. Bonusem vám budou noční táboráky, krabicové víno s kamarády a nespoutaná příroda na každém kroku.
Odpovědět s citací
Starý 24.03.2010, 07:23
walkermore

sounds good to me
Odpovědět s citací
Starý 28.06.2010, 08:37
Neregistrovaný(á)

Smile Re: Ubytování v Mikulově či okolí

sounds good to me
Odpovědět s citací
Starý 15.09.2010, 08:29
Neregistrovaný(á)

Ahoj, jak se ti v mikulově líbilo? Já bych taky rád do této oblasti, ale radši do vinného sklípku. Nemáte nějaký tip? Děkuji
Odpovědět s citací
Starý 30.10.2010, 17:20
Anetka

Thumbs up Re: Ubytování v Mikulově či okolí

Ahojky, ja so svojím priatelom som boli cez leto v Mikulove a možem iba doporučit. Krásne mesto, výborné víno a priatelský ludia. Boli jsem ubytovaní v romantickom penzione baltazaar. Istotne se do Mikulova ešte vrátime
Odpovědět s citací
Odpovědět

Nástroje tématu Prohledat toto téma
Prohledat toto téma:

Rozšířené vyhledávání
Možnosti zobrazení

Pravidla pro psaní
nemáte povoleno vkládat nové příspěvky
nemáte povoleno vkládat odpovědi
nemáte povoleno vkládat přílohy
nemáte povoleno editovat Vaše příspěvky

vB kód je Zapnuto
Smajlíky jsou Zapnuto
[IMG] tag je Zapnuto
HTML kód je Vypnuto
Přejít do sekce

Zorbazený čas je GMT +1. Aktuání čas je: 19:15.

Běží na vBulletinu® verze 3.6.8
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.